Intermot 2024
Donderdag 5 december gingen enkele LOM’ers zich vergapen aan de allerlaatste nieuwe motoren voor 2025.
Na onderling te hebben afgesproken om gezamenlijk met de auto op te rijden, zakte ze in alle vroegte af richting Keulen om op tijd een bezoek te kunnen brengen aan één van de allergrootste motorbeurzen van Europa, Intermot 2024.
Volgende afspraak wordt een bezoek aan de motorbeurs in Utrecht eind februari.
Dag, uur en vervoer wordt bepaald aan de hand van de interesse.
Heb je interesse mail naar eric.hulsmans@okra.be
Lees hier een kort verslag van Victor die samen met enkele LOM’ers een bezoek bracht aan Intermot.
Na twee uurtjes, en effe zoeken naar de parking, staan we aan de ingang. Ticketjes scannen, en, hupsakee, staan wij in twee grote hallen, prachtig gevuld met het bijna mooiste wat er is, bewijs? Kijk gerust naar de foto’s, het was genieten.
Enof dat we een klare kijk hadden, om de haverklap werden onze brillen opgeblonken met visier spray, amai.
En hoe wij genoten hebben van de laatste nieuwe modellen, maar ook van de bestaande blinkende ijzeren paarden.
Zelfs waterstof en elektro motoren staan in de startblokken, the future is on the way.
Alle grote en kleine merken waren aanwezig, naar HD hebben wij tevergeefs uitgekeken, zij waren niet aanwezig, hier en daar, bij een customizer dook er eentje op.
Kleding, helmen, navigatie, veiligheidssystemen en nog veel meer, kwamen uitgebreid aan bod.
Zeker voor herhaling vatbaar!
Tot aan de volgende beurs!!