Nieuwsbrief OKRA-Ledegem
Juni 2025
De laatste weken van april en begin mei zorgden voor een rollercoaster aan emoties voor ieder van ons. Eerst moesten we afscheid nemen van de populaire Paus Franciscus de dag nadat hij met Pasen, erg verzwakt, de zegen had gegeven aan de wereld en de stad Rome. Tamelijk vlug werd een nieuwe paus gekozen. Het werd tot ieders verbazing een Amerikaan die voor de naam Leo XIV koos.
Maar dichter bij huis, in onze eigen OKRA-beweging, werden we geconfronteerd met het onverwachte overlijden van bestuurslid en vorige voorzitter Erik Claeys. Nog voor hij, samen met zijn vrouw Liliane, hun nieuw appartement zou betreden in Ingelmunster is hij gestorven na een moeilijke medische ingreep. Wij bieden nogmaals aan Liliane en de familie onze christelijke deelneming aan en we wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dat groot verdriet.
Wij moeten nu verder zonder hun belangrijke bijdrage in wat we organiseerden en zullen organiseren. Ons bestuur bestaat ook plots uit 2 personen minder. Wie zich geroepen deze taak eventueel in te vullen, mag zich altijd melden. Graag zelfs! Dit zou ons zeer gelukkig maken na het jammerlijk verlies van Erik en Liliane.
Onze samenwerking met OKRA-Rollegem-Kapelle om samen naar Dadizele en Wervik te gaan, heeft, ondanks de goede bedoelingen, zijn kinderziekten getoond. Dit betekent niet dat we daarmee verder definitief moeten stoppen. Integendeel.
De andere activiteiten voor de maand juni zijn :
- Maandag 26 mei : onze wandeling in Ledegem, ook voor groepen buiten Ledegem. (zie bijdrage Nieuwsbrief mei 2025)
- Toeren in de Moeren : Wandelen en fietsen : inschrijven voor 26 mei.(zie bijdrage Nieuwsbrief mei 2025)
Het bestuur wenst iedereen een goeie, warme gezonde zomer!