wandelen
Donderdag 13/11/2025 om 13:30
wandelingen max. 8 km. Iedereen welkom met sportzegel.
We gaan het bos in om te genieten van de kleurenpracht die op ons pad komt. Geen auto's of drukte, maar mooie wandelwegen in het waterwingebied van Clinge.
De route is maar 7 km, het eerste deel 4 km, het tweede deel 3 km. Het is geen luswandeling maar wie er halfweg genoeg van heeft kan via het spoorwegpad terug naar de parking gelegen op 1 km.
Plaats van samenkomst : parking aan het voetbalplein van SK De Klinge, Buitenstraat 1, nabij dodendraad en grenspaal.
Vertrek om 13u30, rustpauze in taverne Najade.

Locatie
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!
