• Over OKRA
  • In je buurt
  • Actueel
  • Voordelen
  • Vrijwilligers
  • Contact
  • Steun ons
  • Inloggen
Okra Logo Okra Logo Okra Logo Okra Logo
Trefpunt Ternat
  • Activiteiten trefpunt
  • Over ons
  • Nieuws
  • Foto's
  • Contact
  • Word lid
✕
10/07/2025
klimaat,kleinkinderen,aarde,wereld,toekomst,milieu
AFGELOPEN ACTIVITEIT

DAGUITSTAP "LIERKE PLEZIERKE"

Donderdag 10/07/2025 om 07:30

Lier is het allemaal. Het stadje aan de samenvloeiing van de Grote en Kleine Nete heeft een groot prentkaartgehalte. Tijdens de stadswandeling en het boottripje passeer je langs plekjes die Felix Timmermans in zijn romans beschreef. Kortom een stad om tijdens de zomermaanden van te snoepen. Ook letterlijk.

Inderdaad deze historische stad biedt voor elk wat wils: vele gebouwen zijn Unesco Werelderfgoed, cultuur, pintje pakken, shoppen en bovenal : alle mooie plekjes liggen op wandelafstand van mekaar en dit onder de mooie tonen van de 52 klokken van de beiaard. En zijn we het uur kwijt dan is er nog altijd de wereldberoemde Zimmertoren.

We gaan Lier ontdekken ‘ te land en op het water’. In de voormiddag zal een gids ons doorheen de plaatselijke straatjes loodsen op zoek naar mooie plekjes. Deze wandeling duurt 2 uur. Na het middagmaal gaan we aan boord van een authentieke palingschuit en laten we ons gidsen door de Moedige Bootvissers. Vanop het water zien we een andere kant van Lier ! Deze toch duurt ongeveer 50 minuten.

Om ‘Lierke Plezierke’ volledig te maken voorzien we voldoende tijd voor vrij bezoek . Aan terrassen geen gebrek….

Programma

9u15 – 9u45: koffie/thee met ontbijtkoek in Hof van Aragon

10u: start stadswandeling met gids

12 u – 14 u : Middagmaal in Hof Van Aragon (1 glas wijn, bier of frisdrank inbegrepen)

14 u: vertrek naar de aanlegsteigers van de ‘ Moedige Bootvissers’

15 u : rondvaart op de Binnennete

16u: vrije tijd

17u: avondboterham in Hof van Aragon

18u: tevreden naar huis.

klimaat,kleinkinderen,aarde,wereld,toekomst,milieu
Donderdag 10/07/2025 07:30 - 19:00(Inschrijven vóór 14/05/2025)
€ 75,00 voor leden
Max 35 deelnemers
Eeckhout Anne
okraternat@outlook.be Anne 0479 73 11 17
Deel dit bericht op sociale media.

Locatie

Schrijf in

Kortingen voor leden

Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.

Snel naar voordelen
Cover Bonnenboekje

OKRA-dating

Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.

Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!

Schrijf gratis in
Footer Image
OKRA
Pers
Vacatures
Disclaimer
Algemene voorwaarden
Privacy
Volg onze sociale media
Zin in OKRA-tv of het OKRA-journaal?
Neem zeker een kijkje op Youtube.
Schrijf in op de nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven van wat er gebeurt bij OKRA, schrijf je dan snel in op de nieuwsbrief en wij doen de rest.
Schrijf in
© 2026 OKRA vzwBE 0412.022.346Website door Atelier 64
ONZE PARTNERSCm logoVlaamse overheid logo
0

€ 0,00

  • Over OKRA
  • In je buurt
  • Actueel
  • Voordelen
  • Vrijwilligers
  • Contact
  • Steun ons
  • Inloggen