
Lijndansen “The Crazy dancers”
Lijndansen in groep op hippe muziek
Christiane Desloovere 0474/531744 christiane_desloovere@hotmail.com
Lijndans : Elke 2° en 4° woensdag om 09u30 in Ten Boomgaerde
De deelnemers houden eraan om alleen te dansen. Het ritme kan wat snel gaan. Soms kan het er een beetje gek aan toe gaan, maar amusement en beweging is gegarandeerd. En bewegen is gezond !!!

Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!