
oplus_1048576
Okra zomerwandeling in Hamont-Achel op 17-06-2025
De jaarlijkse zomerwandeling van Okra Limburg ging dit jaar door in Hamont-Achel. We waren met 170 leden aanwezig, komende uit alle Limburgse trefpunten. Vanuit ons trefpunt Beek waren we met 9 dapperen om de zon te trotseren. Na ontvangst met een koffie begon iedereen aan zijn tocht naar keuze. Ons lid Mon koos voor de dagtocht van 20km, peanuts voor hem natuurlijk. De meeste afstanden gingen door en rond het domein ‘De Bever’. Tegen 12u30 was iedereen terug voor het nuttigen van een tas soep en een belegd broodje. Namiddag kozen onze leden voor de 9,2 km die een rustpauze had aan de Achelse kluis waar er een verfrissing genomen kon worden. Deze tocht liep door een prachtig natuurgebied waar we een tiental ooievaars gespot hebben. De hitte viel mee omdat we veel door het bos liepen en onder bomen. Tegen 16u was iedereen terug en na de nodige bedankjes keerden we huiswaarts. Volgende wandeling(winter) in februari 2026 gaat door in ‘De Wissen’ Dilsen-Stokkem. Tot dan !

Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!