Infosessie Borstkanker en Screening
Borstkanker is de meest voorkomende kanker bij vrouwen. Jaarlijks krijgen ongeveer 6.000 vrouwen in Vlaanderen de diagnose, waarvan 3 op de 4 boven de 50 jaar. Om vroege opsporing te bevorderen, organiseert de Vlaamse overheid het Bevolkingsonderzoek Borstkanker voor vrouwen van 50 tot en met 69 jaar. In Vlaanderen gaat slechts 52% van de vrouwen uit deze leeftijdsgroep in op de uitnodiging zich te laten screenen. In Glabbeek was dit ook slechts 57% (data 2024).
Tijdens deze infosessie krijg je meer uitleg over borstkanker, het bevolkingsonderzoek en de zin of onzin van screening. Er zal ruim tijd zijn om vragen te stellen.
Datum: 23 april, namiddag, 14u
Locatie: Zaal De Roos, Grote Straat 33, Glabbeek
Sprekers: Dr. Lotte Claes, gynaecologe en borstchirurge RZ Tienen en dr Maja Vangoitsenhoven, gynaecologe en borstchirurge RZ Tienen

Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!