Fit en gezond…
Op initiatief van Ferm en OKRA Reppel vond in het Buurthuis van Reppel op 09/03/2026 een boeiende namiddag plaats rond het thema “Hoe fit en gezond blijven als je ouder wordt?”. De sessie liep van 13.00 uur tot 17.00 uur en werd verzorgd door kinesist Jos Bielen en Katrien Gabriëls.
In totaal namen 29 enthousiaste deelnemers deel aan deze informatieve bijeenkomst. Tijdens het theoretische gedeelte werd uitgelegd hoe belangrijk beweging, een goede houding en regelmatige activiteit zijn om ook op latere leeftijd fit en mobiel te blijven. De sprekers gaven duidelijke tips over spierkracht, evenwicht, valpreventie en het belang van dagelijkse beweging.
De theorie werd telkens ook meteen in de praktijk gebracht. De deelnemers gingen zelf aan de slag met eenvoudige oefeningen onder begeleiding van de kinesisten. De aangeleerde oefeningen kunnen thuis gemakkelijk herhaald worden om de soepelheid, de kracht en de stabiliteit te verbeteren.
De combinatie van duidelijke uitleg, praktische oefeningen en een gezellige sfeer zorgde voor een leerrijke én aangename namiddag. De aanwezigen gingen naar huis met nuttige tips om actief en gezond ouder te worden.
Een leuke, inspirerende namiddag! 💪🙂

Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!