Daguitstap Kwizien 5 mei 2026
Daguitstap naar Kwizien en NPU.
Op een frisse, grijze ochtend van 5 mei 2026 was het verzamelen geblazen in het Armenstraatje.
Het was 10 uur toen 24 OKRA-leden op de fiets stapten.
Hoewel de lucht koud was en het weer nevelig, zat de sfeer er direct goed in.
Onze koers was duidelijk richting de Wouwse Plantage.
Het vooruitzicht van een welverdiende lunch bij Kwizien maakte dat we de frisse start met plezier trotseerden.
Zoals altijd werden we door Frank en Elina bij Kwizien hartelijk ontvangen.
In de aangenaam verwarmde zaak voelde iedereen zich direct thuis.
De speciaal voor ons samengestelde kaart bood voor ieder wat wils en de drankjes lieten niet lang op zich wachten.
Het was een gezellige boel; enkel het lekkere eten kreeg ons gezelschap even stil
Rond de klok van half twee vertrokken we voldaan richting de volgende stop: NPU. De route voerde ons langs Bozlust en de Berk, waarna we langzaam het centrum van Bergen op Zoom naderden. Op dat moment brak zowaar een waterzonnetje door de wolken.
Na onze bollekesstop vervolgden we onze weg rond de Binnenschelde en later langs de Baarsvliet.
Voor veel leden was het de eerste keer dat ze door dit prachtige stukje van Bergen op Zoom reden, wat zorgde voor een aangename kennismaking.
Via de vertrouwde wegen zetten we de tocht voort naar de NPU.
Bij aankomst stond er een lange tafel voor ons klaar.
Hoewel we nog lang niet uitgepraat waren, wist Roger met een welgemikt grapje de hele groep stil te krijgen — een kunst die hij als geen ander verstaat.
Tegen half vijf was het tijd om weer richting Zandvliet te vertrekken, waar we rond half zes arriveerden. Hoewel het een frisse fietsdag was, kunnen we terugkijken op een zeer geslaagde uitstap met OKRA Zandvliet.




