DAGUITSTAP NAAR KASTEEL BELOEIL EN BROUWERIJ DUBUISSON
Vrijdag 28 AUGUSTUS 2026
08.00 uur: Vertrek vanuit Sint-Michiels – parking Onze Ark, Sint-Michielslaan 35, 8200 Sint-Michiels
10.00 – 10.15 – 10.30 uur : bezoek aan het kasteel van Beloeil: het Belgische Versailles
Het domein van Beloeil, ook wel het ‘Belgische Versailles’ genoemd, is sinds de 14e eeuw de residentie van de prinsen van Ligne.
Ga op ontdekking met een gids in het kasteel. Alle salons zijn ingericht met antiek meubilair, rijk aan pracht en praal en geschiedenis, en er worden talrijke verzamelstukken tentoongesteld. Nadien is er tijd voorzien om de tuin zelf te ontdekken.
De Franse tuin, een harmonieuze afwisseling van water en groen, schaduw en licht, wordt zorgvuldig onderhouden met
respect voor het oorspronkelijke ontwerp uit 1664.
11.30 uur: Vrij bezoek aan de tuinen van het kasteel
12.00 uur : We genieten van een heerlijke 3-gangen lunch in het kasteel.
voorgerecht: Paté en croûte Richelieu’ , augurken, zilveruitjes, gegrilde tomaten
~hoofdgerecht: Geroosterde kalkoen met oma’s saus, gestoofde andijvie, kroketten
~dessert: Normandische appeltaart, coulis van karamel
dranken NIET inbegrepen
15.00 – 15.15 & 15.30 uur : Brouwerij Dubuisson
Een bezoek aan Brouwerij Dubuisson is dé kans om je onder te dompelen in de geschiedenis van de oudste familiebrouwerij van België. De familie. Dubuisson woont al sinds 1769 op de brouwerij boerderij in Pipaix. Ze zijn nooit gestopt met het brouwen van bieren. Hun passie en knowhow voor bier werden door de eeuwen en generaties heen doorgegeven om uit te groeien tot een moderne, innovatieve brouwerij, die vooral bekend staat om haar bieren Bush en Cuvée des Trolls.
Een bezoek aan de Brouwerij
Dubuisson is eigenlijk een rondleiding door een boerderij waarin de geschiedenis van de brouwerij zich heeft ontplooid. Je ontdekt er de
geheimen achter de productie van deze bieren. Je kunt er genieten van anekdotes die al eeuwen oud zijn. Uiteraard sluiten we het bezoek af met een degustatie van 3 bieren. (12.5 cl)
17.00 – 18.00 uur: Tijd om nog even na te genieten op een terrasje in Ath.
19.30 à 20.00 uur : Aankomst in Sint-Michiels
Deelname in de kosten: € 79 per persoon voor Okra-leden – € 86 voor niet-leden –
Okra-leden hebben voorrang
Inschrijven bij Marilyn
050 38 35 21 – gsm 0473 83 18 8 email: marilyn.dekeyser@skynet.be
en betalen via Bank Belfius BE 88 0682 4716 7141
of cash betalen bij Marilyn –
Inschrijving is pas definitief na ontvangst storting .
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!