Terugblik: brunch op 5 juni
Voor de jaarlijkse brunch deden we dit jaar een beroep op traiteur Gaston uit Lummen. Hij verwende ons met een ruim en gevarieerd aanbod van lekkernijen. Vanaf de aspergesoep , het rijkelijk gevulde buffet met vis en verschillende kaassoorten, zonder de klassieke balletjes met kriekjes niet te vergeten, tot aan het stuk taart om de brunch af te sluiten werden we culinair verwend.
Met dank aan het bestuur om van dit ontmoetingsmoment een feest te maken.

Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!