Lidgelden 2027
Het okra lidgeld voor 2027 bedraagt 35 € voor 1 persoon en 59 € voor een gezin.
Uitzondering: het lidmaatschap voor woonzorgcentrum bewoners bedraagt slechts 14€ per persoon. Dit tarief van 14€ geldt ook voor de partner van een woonzorgcentrum-bewoner die nog thuis woont.
Daar komt 12 € sportlidgeld bij per persoon voor zij die mee gaan wandelen, fietsen, lijndansen of petanquen. Het sportlidgeld van 12 € kan je nadien terugvragen bij je mutualiteit.
Plus-leden betalen 6,50 €. Plus-leden zijn personen die hun hoofdlidmaatschap betaald hebben in een andere Okra-afdeling en die willen deelnemen aan activiteiten van onze afdeling.
Wie nog nooit eerder lid was, kan vanaf september 2026 al de lidmaatschapsbijdrage voor 2027 betalen. De resterende maanden van 2026 zijn dan gratis inbegrepen!
Elk lid krijgt onze maandelijkse nieuwsbrief met een overzicht van onze activiteiten evenals het OKRA-magazine, met interessante interviews en artikels die senioren aanbelangen. Het magazine verschijnt niet in januari en augustus.

Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!