OKRA-journaal van oktober
Welkom bij het OKRA-journaal van oktober
De grote verjaardag van OKRA komt nu wel heel dichtbij. Nog even en duizenden leden vieren feest in de AFAS Dome. Maar dat belette niemand om ook in oktober heel wat activiteiten te organiseren.
- In Sint-Niklaas filmde de OKRA tv-ploeg een mode-event: een samenwerking tussen OKRA en e5.
- Een aparte vorm van yoga en meditatie leer je kennen in Lutlommel. Daar doen ze aan Sahaja-yoga.
- Twee vrijwilligers aan het woord deze maand… Jef Van Hecken kijkt met veel ervaring én met een duidelijke visie naar de toekomst van OKRA. En Gaston Bosmans vertelt hoe je je jarenlang met hart en ziel kunt engageren in een trefpunt.
- Tot slot neemt OKRA-directeur Sonja Vertriest ons mee langs de feestwand die speciaal voor de 70ste verjaardag van OKRA werd gemaakt, dankzij de leuke inzendingen.
Kortom, opnieuw heel wat verhalen over mensen die samen OKRA maken.
Veel kijkplezier!

Bekijk het journaal via deze link: https://www.youtube.com/watch?v=h8LjHSr3qdA
Wil je ondertitels? Klik dan tijdens het afspelen op YouTube even op de letter c op je toetsenbord.
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!