Uitstap Fort van Breendonk, rondrit in de Rupelstreek en vrije tijd in Mechelen
Woensdag 16/09/2026 om 07:30
Het fort werd gebouwd in 1906-1913 als onderdeel van de verdedigingsgordel rond Antwerpen. Tijdens de Tweede Wereldoorlog gebruikten de nazi's het vanaf september 1940 als "opvangkamp" voor verzetslieden, Joden, enz. Na de Bevrijding werd Breendonk tot juni 1947 gebruikt als gevangenis voor collaborateurs.
In het najaar wordt op VRT een documentaire uitgezonden over Breendonk en zin geschiedenis. Zeer interessant, zeker als jet het fort ook bezocht hebt.
Daarna maken we nog een rondrit door de RUpelstraak die eindigt in Mechelen waar je nog wat vrije tijd hebt.

€ 75,00 voor niet-leden
Locatie
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!