OKRA HIKERS | Heusden-Zolder
Donderdag 20/08/2026 om 09:30
Maandelijks organiseren de OKRA HIKERS wandeltochten tussen de 18 en 25 kilometer.
De eerste lus brengt ons vanuit Bolderberg door zeer bosrijk gebied met veel vijvers, waaronder de Hamelvijver, naar het panoramapunt Terlaemen en via de kluis van Bolderberg terug naar startpunt.
De tweede lus leidt ons rond het Circuit van Zolder met het gehucht Viversel, het Albertkanaal (met zicht op het circuit) en het bosrijk gebied met de vijver Bovy als extraatje onderweg.
- Afstand: 18 km (bestaande uit twee lussen)
- Lunch meebrengen - pauze nabij vertrekpunt
Info en inschrijven: Tom Langmans - tom.langmans@okra.be - 02 246 67 12.

Locatie
Galgeneinde 22, 3550 Heusden-Zolder
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!
