Wandeling in 't Schoonselhof afgelast wegens te heet weer
Woensdag 15/07/2026 om 13:45
We gaan eens kijken op de perken van bekende Antwerpse figuren en de Antwerpse belangrijke persoonlijkheden zoals burgemeesters en anderen.
We doen dat op een rustige manier want er moet wel een eindje gestapt worden. Zorg dus voor gemakkelijk schoeisel en bij regen aangepaste kledij. Maar hopelijk schijnt het zonnetje en kunnen we genieten. Er staan wel hier en daar banken om even te rusten.
En naderhand kunnen we iets gaan drinken aan de overkant in ’t café.
Start: 13:45u
Samenkomst: aan de ingang van het Schoonselhof bij het huisje met het rieten dak. Krijgsbaan 100 2610 Wilrijk –parking aan de overkant van de ingang
Prijs: gratis
Inschrijven: ten laatste op 10 juli 2026 en eventueel via mail of telefoon 0491 10 85 49 laten weten dat je meegaat.

Gratis voor niet-leden
Locatie
Krijgsbaan 100, 2660 Hoboken
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!