Okra "Cultuur" uitstap naar Lier
Vrijdag 22/05/2026 om 09:15
We komen samen in het "Hof van Aragon" met een tas koffie en een Liers vlaaike. De gids pikt ons hier op voor een historische stadswandeling. Lier was een belangrijke handelsstad in de middeleeuwen en Lid van Hanze. Lier wordt "de poort van de Kempen" genoemd en kreeg de bijnaam Lierke plezierke. om 12.30 diner in het HVA. menu: Verse dagsoep, Vol-au-vent met slaatje en frieten, een glas wijn of pils of frisdrank, Dame blanche, koffie of thee na het dessert.
Na de maaltijd bezoeken we het Zimmermuseum met gids. Om 15.30 schepen we in voor een boottocht op de Binnen-Nete met oude palingschuiten. Al varend komen we meer te weten over de bezienswaardigheden aan de oevers, afgewisseld met weetjes en anekdotes over de Lierse geschiedenis.
inschrijven via website: www.okraskwcentrum.be/bestel/26-460

Locatie
Mosdijk 6, 2500 Lier
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!