• Over OKRA
  • In je buurt
  • Actueel
  • Voordelen
  • Vrijwilligers
  • Contact
  • Steun ons
  • Inloggen
Okra Logo Okra Logo Okra Logo Okra Logo
Trefpunt Academie Aalst
  • Activiteiten trefpunt
  • Over ons
  • Nieuws
  • Foto's
  • Contact
  • Word lid
✕
20/04/2027
Huwelijk

De geschiedenis van het huwelijk - Erna Siebens, kostuumontwerpster

Dinsdag 20/04/2027 om 14:30

Erna Siebens bouwde een veelzijdige carrière op als kostuumontwerper. Na haar start in het theater brak ze in 1989 door bij de VRT met Heterdaad en bij het Koninklijk Ballet van Vlaanderen met The Sound of Music. Voor Studio 100 ontwierp ze de kostuums voor bekende musicals, de Samson & Gert-kerstshows en de iconische kleding van Kabouter Plop. Ook werkte ze mee aan populaire tv-series als Lili en Marleen en Aspe en aan bekroonde films als Pauline en Paulette.

Vanaf 2005 gooide ze het over een andere boeg. Ze stapte in de reclamewereld, ontwierp diverse mascottes waaronder recent voor Aalst Carnaval en doorkruist Vlaanderen met haar gesmaakte voordrachten.

In haar nieuwste, speelse voordracht duikt ze in de opmerkelijke geschiedenis van het trouwen, geschikt voor iedereen die getrouwd is (geweest), vrijgezel is of er niet aan moet dénken. Erna ontrafelt op boeiende wijze hoe er bij de Romeinen werd getrouwd, wanneer de trouwring en het burgerlijk huwelijk hun intrede deden, hoe de trouwkleding evolueerde en wat ‘charivari’ precies inhield. Anekdotisch, historisch onderbouwd en met een knipoog!

Huwelijk
Dinsdag 20/04/2027 14:30 - 17:00
€ 8,00 voor leden
€ 8,00 voor niet-leden
LDC de MaretakAlbrechtlaan 119a, 9300 Aalst
Riet Van Langenhove
okra.academie.aalst@gmail.com 0496 14 25 27
Deel dit bericht op sociale media.

Locatie

Albrechtlaan 119a, 9300 Aalst

Schrijf in

Kortingen voor leden

Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.

Snel naar voordelen
Cover Bonnenboekje 2026-2027

OKRA-dating

Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.

Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!

Schrijf gratis in
Footer Image
OKRA
Pers
Vacatures
Disclaimer
Algemene voorwaarden
Privacy
Volg onze sociale media
Zin in OKRA-tv of het OKRA-journaal?
Neem zeker een kijkje op Youtube.
Schrijf in op de nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven van wat er gebeurt bij OKRA, schrijf je dan snel in op de nieuwsbrief en wij doen de rest.
Schrijf in
© 2026 OKRA vzwBE 0412.022.346Website door Atelier 64
ONZE PARTNERSCm logoVlaamse overheid logo
0

€ 0,00

  • Over OKRA
  • In je buurt
  • Actueel
  • Voordelen
  • Vrijwilligers
  • Contact
  • Steun ons
  • Inloggen