Bezoek aan de tentoonstelling schilderes Jenny Montigny
Vrijdag 13/11/2026 om 09:30
We vertrekken met bus 71 om 9u 34 aan het station Nazareth-Eke, of om 9u 38 aan de Spar te Eke. Om 10u 15 zijn we bij het MSK Gent. Het bezoek verloopt via een tijdslot (2u) tot 12u 15. De toegangsprijs is 19€/p of gratis met de museumpas. Na het bezoek lunchen we in het Provinciehuis OVL ( daglunch 21€, zie menukaart op de site https:// restoleo.be). Dit is geen verplichting. Iedereen keert terug wanneer hij/zij wenst.
Bij deelname graag een e-mail aan robert49devos@gmail.com of ann.velghe88@telenet.be

Locatie
Fernand Scribedreef 1,, 9000 Gent
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!