Bezinningsmoment en herdenking van de overleden Okra leden
Maandag 02/11/2026 om 15:00
Allerzielen is een dag van rouw en herinnering maar ook van troost en hoop. Het symboliseert de verbondenheid tussen de levenden en de doden.
In het kader van 60 jaar Okra willen we op Allerzielen met gebed, teksten en liederen terugdenken aan onze overleden Okra-leden .
Nadien is het mogelijk om individueel het kerkhof te bezoeken of om even na te praten bij een koffie of een drankje.

Gratis voor niet-leden
Locatie
Dorp, 9840 Zevergem
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!
