Dansen
Dinsdag 06/05/2025 om 13:30
Dinsdag in de namiddag zetten we onze beste beentjes voor om op leuke muziek line-dansen te placeren.
Meer info en data onder de foto!

Op dinsdag vanaf 14.30 u. wordt er in het cultuurcentrum Gettendonk stevig gedanst. Onder de deskundige leiding van Iréne, Paula en Miet wordt er gedanst dat het een lieve lust is.
Kom gerust een keertje meedansen en de vrolijke sfeer opsnuiven. Je wordt met open armen verwelkomt.
Alle data van deze clubactiviteit in 2025
Locatie
Gettendonkstraat, 3980 Tessenderlo
Schrijf in
Kortingen voor leden
Het OKRA-bonnenboekje is een extraatje bovenop je lidmaatschap bij OKRA. Er even tussenuit, aandacht voor je gezondheid, meer comfort, zelfs nieuwe schoenen of een goed boek, het kan nu mét korting of een speciaal OKRA-voordeel dankzij de bonnen van onze partners. Je OKRA-lidgeld is in geen tijd terugverdiend.


OKRA-dating
Vind jouw perfecte match via OKRA! Zin om nieuwe contacten te leggen? OKRA en 50plusMatch helpen je daarbij! Zoek contact met andere OKRA-leden of date veilig én voordelig met duizenden senioren. Chat, maak vrienden of ga mee naar een leuke activiteit.
Probeer 1 week gratis en geniet als OKRA-lid van stevige korting!
